0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar 15 Temmuz Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

15 Temmuz mahallesi anlaşmalı boşanma avukatı sayesinde çiftler herhangi bir mağduriyet yaşamadan boşanma işlemlerini yürütür. Anlaşmalı boşanma protokolü anlaşmalı boşanma avukatıyla görüşme sağlanarak en iyi şekilde hazırlanır. Aile hukukuna uygun bir şekilde hazırlanan boşanma protokolü ve sözleşmesi sayesinde mahkeme tek celsede sonuçlanır.

15 Temmuz Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Evliliğin tarafları boşanma, velayet, nafaka konusunda anlaşamadığında çekişmeli boşanma davası açar. Her iki tarafta boşanma davası açabilir. Aile hukuku davaları arasında yer alan çekişmeli boşanma davasının açılmasında 15 Temmuz mahallesi Bağcılar boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak destek alabilirsiniz.

Çekişmeli boşanma davasında boşanma nedenlerinizi delillerle desteklemeniz son derece önemlidir. Aile hukuk mahkemesine boşanma dilekçesi ve delillerin yer aldığı dosya ile başvuru yapılarak dava açılır.

15 Temmuz Mahallesi Boşanma Avukatı

15 Temmuz mahallesi Bağcılar ilçesine bağlıdır. Bağcılar boşanma avukatı ile görülme sağlayarak hem anlaşmalı hem de çekişmeli boşanma davası adına bilgi sahibi olmanız mümkündür. Anlaşmalı boşanma davasında davalılardan biri boşanmaktan son anda vazgeçer ya da velayet gibi konularda mahkeme esnasında anlaşmazlık yaşanırsa dava çekişmeli boşanma davasına dönüşür.

15 Temmuz Mahallesi Boşanma Fiyatları

Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatıyla iletişime geçtikten sonra boşanma avukat fiyatları konusunda bilgi sahibi olmanız mümkündür. Davanın takibi adına uzman bir avukattan destek alınması ise son derece önemlidir.

Call Now Button