0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar 15 Temmuz Mahallesi İş Kazası Avukatı

İş kazası davası 5510 sayılı kanunun 13. Maddesinde yer alınan ve iş kazası olarak sayılan durumlara bağlı olarak açılabilir. Bir işçinin iş yerinde yaşadığı er türlü sakatlık ve yaralanma iş kazası olarak değerlendirilir. Bir kişinin iş yerinde ölümü de iş kazasına dahildir. İş kazası kazanın meydana geldiği tarihten itibaren 10 yıl içerisinde açılabilir. İş kazasında yaralanma ya da ölüm olması zamanaşımında bir değişiklik yaratmaz. Bağcılar iş kazası avukatı hizmeti veren avukatlardan bu konuda danışma talep edebilirsiniz.

15 Temmuz Mahallesi İş Hukuku Avukatı

İş hukuku avukatı iş hukuku konusunda uzmanlaşmış avukatlara denir. İş hukuku avukatı bir boşanma davasına ya da başka bir davaya girebilir çünkü avukatlıkta bölümler yoktur. Bu ayrım halk arasında yapılır. İş hukuku alanında uzmanlaşmış olan bir avukattan yardım alarak tazminat davası açmanız mümkündür. 15 Temmuz Mahallesi iş kazası avukatı hizmetinden yararlanmak için büromuzun uzman avukat kadrosundan yardım alabilirsiniz.

15 Temmuz Mahallesi İşçi Avukatı

Bağcılar bölgesinde bulunan büromuz iş hukuku anlamında uzmanlaşmış avukatlara sahiptir. İşçi avukatı desteği için büromuzun uzman iş hukuku avukatına iş yerinde yaşadığınız sorun ya da kaza nedeniyle danışabilirsiniz.

15 Temmuz Mahallesi İş Kazası Tazminatı

İş kazası için tazminat davası açmadan önce iş kazasının tespiti için bir dava açılması gerekir.

Call Now Button