0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bağcılar Mahmutbey Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanmada eşlerden biri ya da her ikisi boşanma talebiyle mahkemeye başvurur. Çiftlerin en az 1 yıldır evli olması, boşanmaya ilişkin tazminat, çocuk velayeti, nafaka gibi hususlarda anlaşmış olmaları anlaşmalı boşanma şartları arasında yer alır. Mahmutbey mahallesi anlaşmalı boşanma avukatıyla görüşme sağladıktan sonra anlaşmalı boşanma protokolünü Türk hukukuna uygun bir şekilde hazırlamanız mümkün olacak.

Mahmutbet Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Evliliğin tarafları boşanmanın temel hususları arasında yer alan birtakım konularda anlaşamadığında çekişmeli boşanma davası açılır. Her iki tarafta boşanma davası açabilir. Bağcılar çekişmeli boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak dava dilekçenizi aile hukukuna uygun olarak hazırlayabilirsiniz.

Davada dilekçenin hazırlanması son derece önemli.  Boşanma nedenlerinin deliller ile sunulması sonucunda çekişmeli boşanma davaları daha kısa sürede sonuçlanır.

Mahmutbet Mahallesi Boşanma Avukatı

Mahmutbey mahallesinde boşanma avukatıyla görüşme sağladıktan sonra anlaşmalı boşanma protokolü hazırlayarak boşanma talebinizi mahkemeye iletebilirsiniz. Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatı size her türlü hukuk bilgisiyle destek olur. Çocukların durumu, nafaka, tazminat konusunda her iki tarafında eşit olması adına uzman avukatla görüşme sağlamanızda yarar var.

Mahmutbet Mahallesi Boşanma Fiyatları

Mahmutbey mahallesi Bağcılar boşanma avukatı ile görüşme sağlamak adına hukuk ofisine gidebilir ya da cep telefonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  Daha sonra ise fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olacak.

Call Now Button