Bağcılar Mahmutbey Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

Anlaşmalı boşanmada eşlerden biri ya da her ikisi boşanma talebiyle mahkemeye başvurur. Çiftlerin en az 1 yıldır evli olması, boşanmaya ilişkin tazminat, çocuk velayeti, nafaka gibi hususlarda anlaşmış olmaları anlaşmalı boşanma şartları arasında yer alır. Mahmutbey mahallesi anlaşmalı boşanma avukatıyla görüşme sağladıktan sonra anlaşmalı boşanma protokolünü Türk hukukuna uygun bir şekilde hazırlamanız mümkün olacak.

Mahmutbet Mahallesi Çekişmeli Boşanma

Evliliğin tarafları boşanmanın temel hususları arasında yer alan birtakım konularda anlaşamadığında çekişmeli boşanma davası açılır. Her iki tarafta boşanma davası açabilir. Bağcılar çekişmeli boşanma avukatıyla görüşme sağlayarak dava dilekçenizi aile hukukuna uygun olarak hazırlayabilirsiniz.

Davada dilekçenin hazırlanması son derece önemli.  Boşanma nedenlerinin deliller ile sunulması sonucunda çekişmeli boşanma davaları daha kısa sürede sonuçlanır.

Mahmutbet Mahallesi Boşanma Avukatı

Mahmutbey mahallesinde boşanma avukatıyla görüşme sağladıktan sonra anlaşmalı boşanma protokolü hazırlayarak boşanma talebinizi mahkemeye iletebilirsiniz. Bağcılar anlaşmalı boşanma avukatı size her türlü hukuk bilgisiyle destek olur. Çocukların durumu, nafaka, tazminat konusunda her iki tarafında eşit olması adına uzman avukatla görüşme sağlamanızda yarar var.

Mahmutbet Mahallesi Boşanma Fiyatları

Mahmutbey mahallesi Bağcılar boşanma avukatı ile görüşme sağlamak adına hukuk ofisine gidebilir ya da cep telefonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.  Daha sonra ise fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olacak.

Bağcılar Boşanma Avukatı
Birçok evliliğin gerçekleştiği dünyada birbirinin kimyasına uymayan insanların varlığı sebebi ile ayrılmalar ve boşanmalar yaşanmaktadır. Ancak evlilik işleminin yapılışı kadar kolay bir evre olmayan boşanma davaları için bir avukat bulmak çoğu zaman gereklidir. Bağcılar boşanma avukatı arayışında olanların iyi bir araştırma yapması gerekmekte ve alanında uzman avukatlar ile çalışması gerekmektedir.
Bağcılar Avukat Büroları
Bağcılarda birden fazla hukuk bürosu bulunmaktadır. Ancak her hukuk bürosu veya her avukat aynı konularda uzmanlık kazanamayabilir. Bağcılar avukat büroları hakkında detaylı bilgiye edinebilmek için iyi bir araştırma yapmak ve değerlendirme yapmak gerekir. Çünkü avukatların deneyimi ve bilgisi davaların seyrini çok etkili bir şekilde değiştirebilir.
Bağcılar Aile Mahkemesi Nerede
Bağcılar Aile Mahkemesi, İstanbul Bölge İdare Mahkemesi’nde yer almakta olup Mahmutbey, 2459. Sk No:6, 34218, 34218 Bağcılar/İstanbul adresindeki konumda bulunmaktadır. Aile mahkemesini ziyaret etmek için babalık, tanıma, tanımanın iptali, soy bağı reddi gibi dava konularına sahip olmak gerekir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-mahmutbey-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-mahmutbey-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/tuketici-hukuku-is-hukuku.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-merkez-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-baglar-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

“Bağcılar Mahmutbey Mahallesi Anlaşmalı Boşanma” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara