MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Anadolu Hisarı Mahallesi Boşanma Avukatı

Anadolu Hisarı Mahallesi boşanma avukatı işlemleri ile hukuk bürosu olarak yakından ilgilenmekteyiz. Boşanma davaları; evliliğin devam etmediği noktada Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nın da izni ile eşlerin ayrılmasına yardımcı olan bir etkendir. Boşanma davaları ile ilgili çalışmalar yürüten avukatlara boşanma avukatı denilmektedir. Eğer eşler arasında anlaşmazlık ve şiddetli geçimsizlik gibi durumlar yaşanıyor ise 4721 sayılı kanun kapsamında evliliklerini bitirme hakları bulunmaktadır.

Boşanma Avukatı Ne İçin Gereklidir?

Boşanma avukatının gerekli olduğu birçok konu bulunmakta olup bu gereklilik sadece boşanma işlemi için geçerli değildir. Boşanma davası kapsamınsa nafaka, velayet ve evlilik sözleşmesi gibi alanlarda hakların korunmasına yönelik çalışmalar yürüten kişilerdir. Özellikle nafaka, tazminat ve velayet konularında iyi bir avukat ile çalışmak oldukça önemlidir. Boşanma davaları iki başlık altında incelenmektedir; anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davası. Anlaşmalı boşanma davasında süreç daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmekte iken; çekişmeli boşanma davası uzun süreler devam edebilmektedir.

Çekişmeli Boşanma Davaları Neden Uzun Sürmektedir?

Taraflardan birinin boşanmak istememesi, velayet ve nafaka problemleri ve mal paylaşımının yapılamaması gibi sebeplerle çekişmeli boşanma davaları uzun sürmektedir. Çekişmeli boşanma davalarının çok uzun sürmemesi için sağlam delillere ve iyi bir avukata ihtiyaç duyulmaktadır. BeykozAnadolu Hisarı Mahallesi boşanma avukatı boşanma davasında bu sebepler ile önem kazanmaktadır. Profesyonel ve tecrübeli avukatlar sayesinde müvekkil davayı kazanmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Anadolu Hisarı Mahallesi Avukat

Beykoz Anadolu Hisarı Mahallesi İşçi Avukatı

Kadıköy Rasimpaşa Mahallesi Boşanma Avukatı

Beykoz Yavuz Sultan Selim Mahallesi Boşanma Avukatı

Arnavutköy Anadolu Mahallesi Avukat

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara