0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Beykoz Bozhane Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma davaları, karar verilmesi çok zor olan ancak karar verildikten sonra da hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi ve sonlandırılması gerekli olan davalardır. Eğer taraflar boşanma kararı almışlarsa ya da yalnızca bir taraf boşanmak istediğine karar vermişse, tereddüt içinde olunmaması son derece önemlidir. Kesin bir şekilde boşanma kararı almış kişilerin eşleriyle konuşmadan ya da kararlarının açıklamadan önce bir boşanma avukatıyla görüşmeleri sıklıkla önerilmektedir.

Özellikle çekişmeli boşanma davalarında mahkeme davacı taraftan muhakkak kanıtlanabilir bir boşanma sebebi talep edecektir. Davacının davayı açmadan önce bir boşanma avukatıyla görüşmesi ve eğer ihtiyaç duyuluyorsa gerekli delillerin toplanması davacı için her zaman daha avantajlı olacaktır.

Çekişmeli Boşanma Davaları

Çekişmeli boşanma davaları sıklıkla tarafların nafaka ya da tazminat konularında anlaşamamalarından kaynaklanabilmektedir. Özellikle bu gibi durumlarda alanında uzman bir boşanma avukatı ihtiyacı kendini belli eder. Boşanma avukatları daima müvekkillerinin çıkarlarını gözeterek hareket ederler ve davanın müvekkillerinin talepleri doğrultusunda sonuçlanması için çalışırlar.

Alanında uzman ve tecrübeli bir boşanma avukatı bu gibi davalarda çok önemli rol oynamaktadır. BeykozBozhane Mahallesi boşanma avukatı olarak faaliyet gösteren birçok avukata sahiptir. Kişilerin kendilerini kimin temsil edeceğine karar vermeden önce birden fazla boşanma avukatıyla görüşmeleri doğal ve yaygın bir yaklaşımdır. Mehmet Ali Helvacı da Bozhane Mahallesi ve çevresinde uzun yıllardır boşanma avukatı olarak çalışmakta olan, kendini kanıtlamış, güvenilir ve tecrübeli bir boşanma avukatıdır.

Call Now Button