Beykoz Ortaçeşme Mahallesi Boşanma Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Ortaçeşme Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma davaları son zamanlarda en çok açılan davalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu  davaların en çok karşımıza geldiği yerlere örnek vermek gerekirse Beykoz, Ortaçeşme Mahallesi örnek olarak gösterilebilir. Bu nedenle Ortaçeşme Mahallesi boşanma avukatı büroları bu mahallede yoğun olarak davalara bakmaya devam etmektedir.

Boşanma Davası Nasıl Açılır? Gereklilikler Nelerdir?

Ömür boyu verilen evlilik kararları kimi zaman çeşitli sebeplerden dolayı bozulabilmektedir. Bu kararların yasal olarak bozulması için yukarıda da bahsedildiği gibi boşanma davaları görülmektedir. Boşanma davaları açılırken boşanmanın nedenleri, boşanmanın hukuki dayanakları, boşanma davası süresince talep edilen tedbirlerin neler olduğu, boşanmanın sonuçlarına dair taleplerin neler olduğu boşanma dilekçesinde hukuksal kurallara ve yasalara uygun olarak belirtilmelidir. Bu sayılan maddelerin eksik olması boşanma davasının başlatılmamasına kadar varan bir sebebe neden olabilir. Bu nedenle boşanma davalarının bir avukat yardımı ile yürütülmesi önerilir. Avukatlar bu süreci sizden daha bileceklerinde boşanma sürenize ciddi faydalar olabilir. Boşanma davası açılırken dilekçenin oluşturduğu dosya ile birlikte aile mahkemelerine başvuruda bulunulması gerekmektedir. Aile mahkemesi bulunamıyorsa adliye büroları da boşanma davalarına bakan kurumlardır. Bizler boşanma davanız için avukat Mehmet Ali Helvacı’yı öneriyoruz. Bu sayede boşanma davanızın kısa süreceğini, sürecin başarı ile ilerleyeceğini ve sonlanacağını düşünüyoruz. Bize bunu düşündüren avukatın geçmiş deneyimleri ve boşanma davaları konusunda bilgileri dahilinde oluşan uzmanlığıdır.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Ortaçeşme Mahallesi Avukat

Beykoz Ortaçeşme Mahallesi İşçi Avukatı

Kaza Avukatı Ne İş Yapar

Kadıköy Suadiye Mahallesi İşçi Avukatı

İstanbul Avukat Büroları

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara