Beykoz Mahmutşevketpaşa Mahallesi Boşanma Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz Mahmutşevketpaşa Mahallesi Boşanma Avukatı

Evliliğin sonlandırılması için açılan boşanma davalarında tüm Dünya’da dolayısı ile Mahmutşevketpaşa Mahallesi ve çevre bölgeler dahil olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerinde artış olduğu dikkat çekmektedir. Bu artışın sonucu olarak da Beykoz, Mahmutşevketpaşa Mahallesi boşanma avukatı olanlar talepleri karşılamak amacı ile yoğun olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Boşanma Davası için Gerekli Evraklar

Boşanma davalarına bakıldığında başvuru için gerekli evraklar konusunda ve boşanma dilekçeleri konusunda taraflar çok az bilgiye sahip olabiliyorlar. Bu durum boşanma dava sürecinin uzamasına dahi yol açarak süreci daha da zor bir hale getirebiliyor. Önceden pasaport, evlilik cüzdanı, ikametgah ve daha pek çok belge talebinde bulunuluyordu. Günümüzde ise artık yalnızca T.C. kimlik numarası bulunulan bir nüfus cüzdanının olması boşanma davasını açmak için yeterli olarak görülüyor. Boşanma davanızı avukat aracılığı ile açacaksanız zaten avukatınız sizi bu konuda yönlendirecektir ve diğer belgelerinizi de hazırlamanızı isteyecektir. Boşanma dilekçesinin hazırlanması da gerekli evraklar başlığı altında incelenebilir. Boşanma dilekçesi yazabilmek için hukuksal sürece ve kurallara hakim olmak bir zorunluluktur bu açıdan bir avukatla çalışılması şiddetle önerilir. Bizim önerimiz avukat Mehmet Ali Helvacı. Bahsedilen avukatın yardımı ile başvuru için gerekli evrakları kolaylıkla tamamlayacak, boşanma dilekçesi yazma işini, işi en iyi bilen bir profesyonele bırakmış olacaksınız. Bu sayede davanız eksiksiz bir şekilde sonlanacak.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Mahmutşevketpaşa Mahallesi İşçi Avukatı

Beykoz Mahmutşevketpaşa Mahallesi Avukat

Boşanmak İçin Gerekli Olan Evraklar

Gümüşpınar Mahallesi Boşanma Avukatı

Beykoz Öğümce Mahallesi Avukat

 

3 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara