Beykoz Paşabahçe Mahallesi Avukat

Boşanma davaları Kadıköy, Paşabahçe Mahallesi’nde olduğu gibi Türkiye’nin ve Dünya’nın pek çok yerinde yoğun olarak gerçekleşiyor. Evlilik birliğinin yasal olarak sonlandırılması için kişisel olarak davalara başvuruda bulunabildiği gibi genellikle Paşabahçe Mahallesi avukatlarından yardım alınarak boşanma davaları gerçekleştiriliyor.

Boşanma Davası Ne Kadar Sürer?

Boşanma davaları anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları olarak ayrı kategoride incelenebiliyor. Anlaşmalı olan boşanma davaları çekişmeli boşanma davalarına göre daha kısa sürüyor. Bu davalar için gerekli olan süre yaklaşık 2  ile 3 ay olarak görülüyor. Söz konusu olan dava eğer çekişmeli ise bu süre 10 ay ile 1 seneye kadar çıkabiliyor. Kimi zaman temyiz edilme durumu ortaya çıkabiliyor. Böyle bir durumda ise boşanma sürecine 18 ile 20 ay arasında bir zaman dilimi daha eklenerek süre neredeyse 2 seneyi bulabiliyor.

Boşanma Davalarının Uzun Sürmesi Kötüye Mi İşaret?

Burada bilinmesi gereken nokta, boşanmanın en hızlı şekilde olduğu zaman en iyi şekilde olmayacağıdır. Tarafların hakkını alamaması söz konusu olduğunda boşanma her ne kadar kısa sürmüş olursa olsun, bahsedilen boşanma iyi değil, kötü bir boşanmadır. Tarafların hakkını tam olarak aldığı bir boşanma ise bazen daha uzun zaman alsa da daha iyi bir boşanmadır. Tarafların haklarını tam olarak alabilmesi için ise Mehmet Ali Helvacı gibi avukatların boşanma davalarında varlıklarını sürdürebilmelerine bağlıdır.

Beykoz Boşanma Avukatı
İstanbul Beykoz’da ikamet eden vatandaşlar, boşanma davalarında Avukat Mehmet Ali Helvacı ile irtibata geçtiği takdirde detaylı danışmanlık hizmeti alabilir.
Beykoz Avukat
İstanbul Beykoz’da hizmet gösteren birçok avukat bulunur. Ancak alanında tecrübeli, donanımlı ve kişilerin hukuki boyutta kazanım elde edebilmesi adına hizmet gösteren Avukat Mehmet Ali Helvacı çoğunluğun tercihindedir.
Beykoz Hukuk Bürosu
İstanbul’un Beykoz semtinin birçok Mahallesi’nde ikametgah eden vatandaşlar, avukat arayışında oldukları takdirde Avukat Mehmet Ali Helvacı’yı tercih edebilirler. Avukat Mehmet Ali Helvacı farklı dava süreçlerinde müvekkilinin rehberliğini ve aynı zamanda danışmanlığını gerçekleştirir.

İlginizi Çekebilir;

Beykoz Paşabahçe Mahallesi İşçi Avukatı

Beykoz Paşabahçe Mahallesi Boşanma Avukatı

Yedieminliği Suistimal | Yedieminliği Suistimal Cezası 2022

Çekişmeli Boşanma İçin Avukat

Avcılar Merkez Mahallesi Anlaşmalı Boşanma

“Beykoz Paşabahçe Mahallesi Avukat” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara