Hürriyet Mahallesi Avukat

Av. Mehmet Ali Helvacı Kartal ilçesinde bulunan Helvacı hukuk bürosu aracılığıyla insanların boşanma davalarına icra hukuku davalarına iş hukuku davalarına ve ceza hukuku davalarına bakar. Bu bağlamda bir çok alt başlıkta davalara bakan Av. Mehmet Ali Helvacı uzun zamandır bu işin içinde olmasından dolayı da profesyonel hizmetleriyle müvekkillerini dava sonucunda memnun eder.

Hürriyet Mahallesi Avukat denilince de akıllara hemen gelen Av. Mehmet Ali Helvacı müvekkilinin boşanma isteğini işvereniyle olan sorununda dava açma isteğini iş yerinde kaza geçirdiği için dava açmak isteğini verdiği borcu geri almak isteyen müvekkilinin isteğini yerine getirir. Helvacı hukuk bürosu titiz bir çalışma yürütür ve dava sırasında da müvekkilini çük güzel bir şekilde destekler.

İş Kazası Sonrasında Açılacak Dava

İş kazası sadece ülkemizde değil tüm dünyada sıklıkla karşılaşılan bir sorundur. İş kazası yaşamış kişiler işverene ya da çalıştığı kuruma maddi ve manevi açıdan dava açabilir. Av. Mehmet Ali Helvacı da iş kazası avukatlığı kapsamında uzman avukatlardan birisidir.

İş kazası gerekleştiği an kişi emniyete durumu bildirmeli ve bunun yanı sıra sosyal güvenlik birimine de kazayı bildirerek tutanak tutulmasını ve durumun araştırılmasını sağlamalıdır. Hürriyet Mahallesi Avukat kategorisinde bulunan Av. Mehmet Ali Helvacı kazaya uğramış olan müvekkilinin maddi ve manevi kayıplarını sağlamak için davada yanında olur. Bu bağlamda;

  • İşverene ya da kuruma maddi ve manevi tazminat davası
  • İşverene ceza davası (hapis cezası istemi) açılabilir.

Profesyonel Gayrimenkul Avukatı Av. Mehmet Ali Helvacı

İstanbul hukuk barosuna bağlı olan Av. Mehmet Ali Helvacı gayrimenkul davalarına da bakmaktadır. Bu taşınmaz mallar üzerine sık sık dava açıldığı olur. Hürriyet Mahallesi Avukat kapsamındaki Av. Mehmet Ali Helvacı taşınmaz malların paylaşımı sırasında ortaya çıkan sorunlarda açılan davalarda görev alır. Bir çok gayrimenkul davasında da müvekkilinin isteklerini yerine getirebilmiştir.

  • Ortaklığın giderilmesi durumunda açılacak izale-i şuyu davası
  • Tapu iptali davası
  • Kamulaştırmaya dair tapu iptali davası
  • Miras hukukundan doğacak olan tapu iptali davası

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-hurriyet-mahallesi-anlasmali-bosanma.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/hurriyet-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/hurriyet-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-hurriyet-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bagcilar-hurriyet-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

Yorum yapın

Hemen Ara