0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kadıköy Caferağa Mahallesi Avukat

Yargıya taşınmış anlaşmazlıkların lehe sonuçlanması isteklerinizde avukatlık hizmetlerine ihtiyaç duyarsınız. Avukatlık hizmetleri haklarınızı savunma, size kalkan olma, sizlere karmaşık gelen kanunları sizin için kolaylaştırma ve haklarınızı elde etme sürecinde oldukça önemlidir. T.C. İstanbul Anadolu Adliye Sarayı’nda çözüme kavuşması için Kadıköy ilçesi Caferağa mahallesi sakinlerinin mahkemeye taşınmış anlaşmazlıklarının çözümünde Helvacı Hukuk Bürosu dava sonucuna belirleyici rol oynamaktadır.

Boşanma Sürecinde Caferağa Mahallesi Avukatlık Hizmetlerinin Önemi

Her ne kadar aşk evliliği olarak gerçekleşse de günümüzde boşanma vakalarına sıkça rastlanılmaktadır. Bu süreç istenmeyen bir taraf olsa da yaşanması hakinde hayatın devam ettiği unutulmamalı, süreçte kanuni hakların elde edilerek hayatın devamında mağduriyet yaşanmaması için Caferağa Mahallesi avukat hizmetlerinden faydalanılmalıdır. Yıllarca sürüncemede kalan, kanuni hakların elde edilmesinde yaşanan gecikme nedeniyle büyük mağduriyetler yaşanmasına sebep olan boşanma süreçleri yaşamak yerine;

  • Anlaşmalı boşanma,
  • Çekişmeli boşanma

Davalarında Avukat Mehmet Ali Helvacı tercih edilerek sürecin lehe yönetilmesi garanti altına alınabilir. İlgili süreçte Medeni Hukuk Kanunları içerisinde tamamen meşru zeminlere dayandırılarak;

  • Tazminat alma veya vermeme,
  • Nafaka alma veya vermeme,
  • Velayet alma

Gibi davanın önemli noktalarında sahip olunan haklardan yararlanma seyrinin belirlenebilmesi için Helvacı Hukuk Bürosu hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  • Tek celsede anlaşmalı boşanma,
  • En kısa sürede çekişmeli boşanma

Taleplerinizde Helvacı Hukuk Bürosu ile iletişime geçerek büro kadrosu ile yapacağınız dirsek çalışması sonrası üzerinizde yük olan bir mahkeme sürecinden başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Call Now Button