0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Topselvi Mahallesi Avukat

Kartal ilçesinde ikamet eden Av. Mehmet Ali Helvacı farklı bir çok avukatlık hizmeti ile bölgede kaliteli bir hizmet sunuyor. Boşanacak çiftler için anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma davalarına baktıkları gibi iş hukuku ticari hukuk icra hukuku ve suç hukuku kapsamında da açılacak davalarla ilgileniyor. Bunların yanı sıra Topselvi Mahallesi Avukat kategorisinde olan Av. Mehmet Ali Helvacı miras davalarına işçi kazası davalarına trafik kazası davalarına gayrimenkul tapu davalarına tüketici hakkı davalarına ve kira hukuku davalarına da bakmaktadır. Kısacası çok geniş bir dava portföyü bulunuyor. Bu sayede bölgedeki her insanın hukuki süreci için yardımcı oluyor. Uzun yıllardır sektör içinde bulunan Av. Mehmet Ali Helvacı aldığı davalarda müvekkillerini memnun etmek için başarılı sonuçlar elde etmiştir.

Boşanma Davaları

Evlenmek ne kadar doğal bir durumsa boşanmak da aynı şekilde doğal ve sıradandır. Şiddetli bir geçimsizlik sonucunda evliliklerini yürütemeyen bireyler anlaşmalı ya da çekişmeli olarak boşanma davaları açabilirler. Bu bağlamda Topselvi Mahallesi Avukat arayışlarına son veren Av. Mehmet Ali Helvacı gerekli bilgileri müvekkillerine sağlar. Üstelik müvekkillerinin istekleri doğrultusunda karşı taraf ve avukatıyla mal varlığı paylaşımını ve çocuk velayet durumunu da sağlarlar.

Aile mahkemesine açılacak olan davada gerekli dilekçeler ve yazışmalar Av. Mehmet Ali Helvacı tarafından halledilecektir. Üstelik müvekkil olarak boşanma davasının her aşamasında da avukatınız tarafından bilgilendirilerek sizin bilginiz dahilinde dava devam edecektir.

İş Kazası Davaları

Sadece ülkemizde değil dünya genelinde ağır sanayi sektöründeki iş sahalarında çok sık iş kazaları görülür. Bu durum bazen işçinin bir uzvunu kaybetmesine sebep olurken bazen ise hayatı boyunca çalışamayacak ya da daha kötü ölmesi durumuyla son bulur. Bu gibi durumlarda Topselvi Mahallesi Avukat kapsamında Av. Mehmet Ali Helvacı sizin adınıza isteğiniz takdirde işveren kişiye maddi ve manevi tazminat davaları açar. Bu davalarda maddi tazminat alınmasının yanı sıra işverenin iş yerinin kapatılması ya da işverene hapis cezası da verilebilir.

İş kazası davalarında İstanbul ilindeki en uzman avukatlardan birisi Av. Mehmet Ali Helvacıdır.

Call Now Button