MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Yukarı Mahallesi Avukat

Kartal ilçesinde bulunan hukuk büromuzdan tüm hukuk işlemlerinize dair danışmanlık hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Bizler 10 yıllık hukuk deneyimlerimizle adaletin her türlü zorluklarına rağmen tecrübemizle sizlerin yanında olmaktayız.

Bizler Kimiz?

Yukarı mahallesi avukat hizmetlerinde başvurabileceğiniz bir hukuk bürosuyuz. Bu alanda 2007 yılından bu yana hizmetlerimiz kesintisiz devam etmektedir. Türk adalet yapısı içinde kanunlara uygun olarak haklarınızı korumak ve savunmak adına buradayız. Her türlü hukuk sorunlarınızla ilgili bizlere müracaat edebilir ve yardımlarımıza başvurabilirsiniz. Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak sorunlarınızı en etkili şekilde çözüm yolunda hedef belirlemiş avukatlar olarak bu uğurda verdiğimiz hizmet kalitesi de kazandığımız davalarla vuku bulmaktadır.

Yukarı mahallesi avukat ekibimizle sahip olduğunuz tüm sorunları detaylı bir şekilde irdeliyor neler yapılması gerektiği nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konularında sizlere yardımcı oluyoruz. Kanunlar ve yasalar önüne yapılması gereken tüm süreçlerin takibi ve sonuçlandırılması işinde sizlere destek oluyoruz. Görüşmelerimiz ilk olarak telefonla başlıyoruz. Bizlere ulaşmanız halinde artık sorunlarınız bizim sorunlarımız haline geliyor ve çözüme ulaşana kadar da titizlikle çalışmalarımız sürüyor.

Bu alanda hizmet verdiğimiz hukuk dallarında uzman olan deneyimli bir kadroyla çalışmaktayız. Her biri kendi alanlarında başarılı davalara imza atmış olan avukatlarımız sayesinde sizlere daha iyi ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Adalet önünde karmaşık olana süreçlerin takibi ve sürçlerle ilgili bilgilendirme işlemlerinde büromuza güvenebilir bu deneyimlerimizden siz de faydalanabilirsiniz.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Avukatlık işlemlerine her daim ihtiyaç duyulmaktadır. En basit süreç olan kira sözleşmesi hazırlanma aşamasında bile bilirkişiler eşliğinde sözleşmelerin hazırlanması işlemleri kira hukuku kuralları çerçevesinde bizler tarafından yapılanmaktadır.

Yukarı mahallesi avukat bürosu olarak bizlere ilk etapta telefon araçlığıyla ulaşabilir ve sorunlarınızı aktarabilirsiniz. Boşanma dava süreçlerinin her aşamasında, icra hukuku sorunlarında, trafik kazaları neticesinde yaşanılan tüm sorunlarla başa çıkma yollarında, işçi ve işveren haklarının korunması süreçlerinde, iş hukuku kapsamında iş kazaları takibinde, hastane işlemlerinde yapılan yanlış uygulamalar, cerrah müdahaleler de yapılan hatalar, hastane çalışanları ya da tedavi eden hekim kaynaklı yaşadığınız tüm sorunların çözümlerinde bizlere başvurabilirsiniz.

Bu alanda yıllık deneyimlerimizle tüm davaları büyük bir titizlikle ele alıyoruz. Önceliğimiz sizleri ve yaşadığınız sorunları dinlemek olmaktadır sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda hukuki olarak yapılacak tüm işlemleri araştırdıktan ve dosya hazırlıklarına başladıktan sonra bu incelemeler ve yapılan çalışmalar sizlere ilk görüşmede ve sonraki yapılan görüşmelerde kat edilen yollar aktarılmaktadır. Şeffaf bir çalışma anlayışımızın olması dava sürçlerinde sizlerin de sürece dahil olmasını sağlamaktadır. Yapılan tüm işlemler ve kat edilen ilerlemelerden haberdar olmaktasınız.

İstanbul il sınırları içinde adaletle ilgili yardıma ihtiyaç duyduğunuz her sorun için bizlere başvurabilirsiniz. Önceliğimiz kanunlar çerçevesinde sahip olduğunuz hakları korumaktır. Bunu yaparken değişen kanunlar ve yasaların takip edilmesi ve yeni doğan haklarınızın korunup göz edilmesi süreçlerinde de dikkatli bir şekilde takip etmekteyiz. Sorun yaşadığınız her tülü süreçle ilgili olarak öncelikle bizlere telefonla ulaşabilirsiniz. Bu yolla aldığımız bilgiler ışığında dosyanızı hazırlayarak ilk görüşmemizde neler yapılacağı konusunda sizleri bilgilendirmekteyiz. Sürecin olumlu ve olumsuz tüm taraflarıyla detaylı bilgilendirmeler yapıldığı için süreç sonunda sürprizlere yer vermeden çalışmayı ilke edinmekteyiz.

İhtiyaçtan kiracı tahliye davası ne kadar sürer
Herhangi bir konutun ihtiyaçtan dolayı boşaltılması gerekiyorsa, burada bulunan kiracıya tahliye davası açılabilir. Fakat kiracı verilen süre içerisinde çıkmamışsa tahliye davasının açılmasının süreci, yaklaşık bir ay kadardır. Bu süreç uzayabilir.

Kiracı tahliyesi Avukatlık ücreti 2022
Kiracı tahliyesi avukatlık ücreti, farklılık gözetebilir. Burada kiracının süreç içerisinde çıkmamasına göre avukata verilen talepler farklılık gözettiği için avukatlık ücreti de değişir.

Mahkeme kararı ile kiracı tahliyesi
Mahkeme kararı ile kiracı tahliyesi, kira hukuku bünyesinde işlenir. Kiracıya verilen doğrultuda evi boşaltmamasında, kiracı tahliyesi mahkeme kararı ile birlikte gerçekleşir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yukari-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yukari-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yukari-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yukari-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bosanma-dava-turleri-nelerdir.html

 

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara