MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Yunus Mahallesi İşçi Avukatı

Hukuk toplumun her alanında kendini gösterir. İş ortamlarında da işçiler ve işverenler arasındaki sözleşmelere bağlı olarak hazırlanmış uyulması zorunlu kurallar vardır. İşverenler işçilerinin haklarını görmezden gelmeyeceği gibi işçiler de işverenlerinin şirketinde sorunsuz bir şekilde verimli çalışacaklardır. Ancak bu iki durum da zaman zaman olmaz. Bu gibi durumlarda da devreye Kartal ilçesinde çok tanınan işçi avukatı Av. Mehmet Ali Helvacı devreye girebilir. İş hukuku davalarına da bakan Mehmet Ali Helvacı profesyonel bir şekilde çalışma yürütür ve işçi müvekkilini davanın her aşamasında bilgilendirerek onun haklarını savunur. Bu nedenle de Yunus Mahallesi İşçi Avukatı gerektiği zamanlarda insanlar direkt olarak Av. Mehmet Ali Helvacı dan yardım isterler.

İşçi Ve İşveren Arasındaki Sözleşmeler

İşçiler ve işverenler arasında sözleşmeler yapılır. Bu sözleşmelerde işçilerin ve işverenlerin uyması gereken kurallar yazılı olur. Buna ek olarak işçinin alacağı maaş izin günleri çalışma günleri çalışma saatleri mesai durumundaki maaş artışı gibi bir çok ek bilgi de mevcuttur. Ancak zaman zaman ekonomik sıkıntılar nedeniyle işverenler işçilerinin maaşlarını ödemezler ya da çok düzensiz bir şekilde öderler. İşte bu tarz durumlarda işçiler iş hukukuna başvurarak haklarını alabilirler.

Yunus Mahallesi İşçi Avukatı Av. Mehmet Ali Helvacı bu bağlamda çalışmalar yürüterek işçi müvekkillerinin sorunlarını dinler ve dava sırasınca onları her aşamada bilgilendirir. Buna ek olarak da onların haklarını savunup alacaklarını temin eder.

Devlet Dairelerinde İş Hukuku Geçerlidir

Devlet daireleri gibi yerlerde de işçiler işverenler ve kamu kuruluşları arasındaki sözleşmeler yapılır. Ancak tıpkı özel sektörde olduğu gibi devlet sektöründe de bu anlaşmalara uyulmadığı zamanlar olur. İşte bu gibi durumlarda iş hukuku devreye girer. Bu tarz bir durumla karşı karşıyaysanız Yunus Mahallesi İşçi Avukatı olan Av. Mehmet Ali Helvacı dan yardım isteyebilir ve sizi bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz.

İstanbul ilindeki en profesyonel ve başarılı iş hukuku avukatlarından birisi olan Av. Mehmet Ali Helvacı müvekkillerinin sözleşmelerindeki tüm alacakları temin eder ve onların sorunsuz bir şekilde aynı iş ortamında çalışmalarını sağlar.

İs hukuku avukatı ücretsiz danışma
İş hukuku avukatı tavsiye istenildiği takdirde Avukat Mehmet Ali Helvacı’nın resmi web sitesi bünyesinde bulunan gerekli irtibat kanalları üzerinden, iletişime geçebilirsiniz. Avukat Mehmet Ali Helvacı danışmanlık hizmeti alabileceğiniz bir avukattır.

İş Mahkemelerine bakan avukatlar
Iş mahkemelerine bakan avukatlar, işçi avukatı olarak yer edinir. İş hukuku bünyesinde işçi avukatı süreci yönetir.

İs kazası zamanaşımı 2 yıl
İş kazasında zamanaşımı, yaklaşık 2 yıl kadardır. 2 yıl kadar süreç içerisinde kişiler gerek tazminat, gerekse şikayet gibi etmenleri yerine getirmeli.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yunus-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yunus-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yunus-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yunus-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/arnavutkoy-yunus-emre-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara