Zümrütevler Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Marmara Bölgesi ve İstanbul’da faaliyet gösteren Helvacı Hukuk ofisi, avukatlık hizmetleri ve hukuk danışmanlığı ile profesyonellik sunuyor. Zümrütevler Mahallesi kira hukuku avukatı olarak aktif hizmet veriliyor.2006 yılından bu yana hukuk alanında sunduğu başarılı çalışmaları ile fark yaratan firma, Mehmet Ali Helvacı önderliğinde kurulmuştur. Firmanın kurucusu, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 2000 yılı mezunu olan değerli avukat, Maltepe ofisiyle sunduğu hukuk hizmetlerinde başarılı işbirliği sunuyor. Yine Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Melek Bal Helvacı ve Yasemin Mersin, Doğuş Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Avukat Gamze Mersin ve Uğur ırmak ile İstanbul Maltepe ve tüm ilçelerde hukuk danışmanlığı hizmeti sunuyorlar.

Helvacı Hukuk Bürosu Vekalet Bilgileri

Firma ismi olarak nitelendirilen Avukat Mehmet Ali Helvacı, web sayfası üzerinden vekalet kabul ederek, davalarını en başarılı şekilde çözüme kavuşturmak ve kazançlı sonuçlanması için vekalet bilgilerini sunuyor. Noter aracılığıyla yurt dışında veya yurt içinde bulunan danışanlar, vekalet çıkararak Helvacı hukuk bürosuna davalarını çözdürme hizmeti sağlayabilirler. Bunun için TC kimlik numarası ile noter aracılığıyla vekalet verilebilir.

Zümrütevler Mahallesi kira hukuku avukatı olarak hizmet sunan Avukat Mehmet Ali Helvacı, davadan veya temyizden feragat, tebliğ alma, vazgeçme, kabul, ad soyad değişiklikleri, yaş değişiklikleri davaları, adli sicil isteme davası, mal beyanı, temlik etme gibi konularda vekalet hizmetleri sunuyor. Vekalet için gerekli evraklarda, nüfus cüzdanı veya pasaport ile, davaya göre evrak sunumu yapılıyor. İnternet sayfası üzerinden gerekli tüm belgeleri görüntüleyebilirsiniz.

Helvacı Hukuk Bürosu Hizmetleri

İstanbul Maltepe’de hukuk danışmanlığı sunan firma, icra hukuku, işçi hukuku, ceza hukuku ve boşanma davalarından profesyonel destek sağlıyor. Zümrütevler Mahallesi kira hukuku avukatı olarak sunulan hizmetler dahilinde, kira hukuku konuları olumlu sonuçlar ile hizmete sunuluyor. Firmanın sunduğu diğer avukatlık hizmetleri ise şu şekildedir;

  • Anlaşmalı boşanma davaları
  • Gayrimenkul ve imar davaları
  • İş kazası- işçi ve sosyal güvenlik davaları
  • Kamu ve kamulaştırma davaları
  • Kira hukuku davaları
  • Miras Hukuku davaları
  • Trafik kazaları ve ölümlü trafik kazası davaları
  • Ticaret Hukuku davaları
  • Tüketici Hakları davaları

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/zumrutevler-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/zumrutevler-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/zumrutevler-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/zumrutevler-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/idealtepe-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

“Zümrütevler Mahallesi Kira Hukuku Avukatı” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Hemen Ara