Ahmet Yesevi Mahallesi İşçi Avukatı

Ahmet Yesvi Mahallesi işçi avukatı olarak Mehmet Ali Helvacı, 2006 yılından bu yana İstanbul Maltepe hukuk ofisiyle hizmet sunuyor. Maltepe, Pendik ve tüm ilçelerde; işçi hukuku, kira hukuku, aile hukuku, iş- işçi ve sosyal güvenlik hukuku, ceza hukuku konularında profesyonel hukuk hizmetleri sağlıyor. Helvacı hukuk bürosunda hizmet veren ekip; boşanma hukuku, ceza hukuku, icra ve işçi hukuku konularında faaliyet gösteriyor.

Helvacı Hukuk Ofisi Hizmetleri

Helvacı Hukuk Bürosu olarak, hukuk hizmetleri en başarılı şekilde sunuluyor. Firma çalışanlarının kazandığı davalar, olumlu sonuçlar ve referanslar ile İstanbul’un en değerli hukuk merkezi olarak aktif hizmet sunuluyor. Ahmet Yesevi Mahallesi işçi avukatı olarak İstanbul’da deneyim sunan firmanın tüm hizmetleri arasında ise;

  • Boşanma davaları
  • Gayrimenkul hukuku davaları
  • İş hukuku ve işçi kazası davaları
  • Kamulaştırma- kamu davaları
  • Kira hukuku davaları
  • Miras hukuku
  • Trafik kazası- ölümlü trafik kazası davaları
  • Ticaret hukuku davaları
  • Tüketici hakları davaları gibi profesyonel hukuk faaliyetleriyle hizmet veriliyor.

Helvacı İşçi Hukuku Hizmetleri

İstanbul Maltepe, Cevizli Mahallesinde faaliyet gösteren Helvacı Hukuk Bürosu, işçi hukuku alanında, çözümlenebilir ve anlaşma sağlayan avukatlık hizmetleri sunuyor. Çalışan ve çalıştıran kişilerin ilişkilerinin düzenlenmesi, anlaşmazlıkların giderilmesi ve iş hukukunun kapsamına giren konularda hizmet veriliyor.

İşçi ve işverenlerin meslek kuruluşlarıyla ilişkileri değerlendirilerek, iş hukuku dahilinde hizmet prosedürleri sunuluyor. İşveren ve işçinin kayıtlı oldukları sendikalarla ilişkilerini konusunda da Ahmet Yesevi Mahallesi işçi avukatı olarak hizmet veriliyor. İşçi ve işveren sıfatında olan kişilerin, devlet ile olan ilişkileri, iş hukuku kapsamına göre değerlendirilerek düzenlenmektedir. İş hayatında oluşabilmiş iş uyuşmazlıkları konusunda ”devlet”, ”ülke yararına” uygun olarak, işçi haklarını korur nitelikte ve anlaşmazlıkları çözmek adına, iş hayatına ”işçi hukuku” konusunda müdahil olabilmektedir.

İş ve işçi bulma görevlerinde rol üstlenen devlet, işyeri açılışı gibi konularda izin ve ruhsat yetkisi olan bir kuvvet olarak iş ve işçi hukuku konusunda etkili birim olarak değerlendirilmektedir. İş hukuku kapsamında güncel yasa ve kurallar dahilinde nitelikli hizmet veren Helvacı Hukuk Bürosu

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ahmet-yesevi-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ahmet-yesevi-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ahmet-yesevi-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/bahcelievler-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ahmet-yesevi-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

“Ahmet Yesevi Mahallesi İşçi Avukatı” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara