Ahmet Yesevi Mahallesi Kira Hukuku Avukatı

Pendik avukatlık büromuzdan sizlere 2007 yılından bu yana hizmet sunmaya devam ediyoruz. Tüm alanlarda olduğu gibi kira hukuku alanında da müvekkillerimiz için her türlü hizmet sunulmaktadır. Teknolojiden faydalanarak sizlere daha iyi hizmet sunmak adına tüm yenilikleri bünyemizde bulundurmaktayız.

Kira Hukuku Nedir?

Kira hukuku her türlü kiracı ve kiraya veren mal sahibi arasında yapılan tüm sözleşmelerin hazırlanması süreçlerini kapsayan, anlaşmazlıkların olması halinde kanunlar önünde hakların aranmasını kapsayan, davaların açılması ve takiplerinin yapılması süreçlerin içine alan bir alandır. Ahmet Yesevi Mahallesi kira hukuku avukatı olarak bizler bu alanda da diğer alanlarda olduğu gibi 10 yıllık bir süredir hizmet sunuyoruz. Kira kontratı hazırlanma aşamasından icra takiplerinin başlatılmasına kadar tüm süreçlerde sizlerin yanında oluyoruz.

Kir hukuku kiracıyla kiralayan kişi yaş da kurumlar arasındaki tüm hukuki sürçelerin takip edildiği bir bölümdür. Ahmet Yesevi Mahallesi kira hukuku avukatı işlemlerinde büromuza müracaat ederek bizler bu alanda geçerli olan tüm hizmetler için yardım alabilirsiniz. 2012 yılında bu alanda yapılan son değişiklikler neticesinde sözleşme hazırlama süreçleri ve geçerli olduğu kanun değişmiştir. Değişen kanunlar önünde kiralayan ve kiracının haklarının zarar görmemesi adına büyük titizlikle yeni sözleşmelerin hazırlanması gerekliliği ortaya çıkmıştır. Bizler tüm bu süreçlerde sizler için en iyi hizmeti sunuyor haklarınızı kanunlar kapsamında gözetiyoruz.

Kira Hukuku Neleri Kapsar?

Ahmet Yesevi Mahallesi kira hukuku avukatı hizmetlerimiz içinde öncelikle kira sözleşmesi hazırlama aşamaları gelmektedir. Bunun dışında;

  • Alınamayan kiraların karşılığında kiracı için icra davalarının açılması ve takip edilmesi işlemlerini,
  • Kira ödemelerinin yapılmaması halinde tahliye davası açılması ve dava süreçlerinin takip edilmesi işlemlerinde,
  • Kira sözleşme yenileme işlemlerinde,
  • Kira tespit davası açılması davanın takip edilmesi süreçlerinde müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

İstanbul ili içinde kira hukuku kapsamında tüm süreçlerin takibi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü kiracı ve kiralayan haklarının korunup gözetilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. 10 yılı aşkın süredir hukuk alanında edindiğimiz tecrübelerimiz sayesinde tüm hizmetlerimiz büyük bir titizlikle sunmanın farkını siz de bizimle çalışarak yaşayabilmektesiniz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ahmet-yesevi-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ahmet-yesevi-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ahmet-yesevi-mahallesi-isci-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ahmet-yesevi-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/ahmet-yesevi-mahallesi-avukat.html

“Ahmet Yesevi Mahallesi Kira Hukuku Avukatı” üzerine 5 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara