MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Bağlarbaşı Mahallesi İşçi Avukatı

Günümüzde sonuçlanan ve hala devam eden binlerce işçi davası vardır. çalıştığı işyerinin haklarını gasp ettiğini düşünen işçiler Bağlarbaşı mahallesi boşanma avukatı ile irtibata geçip durumu anlatarak nasıl bir yol izlemeleri gerektiği konusunda profesyonel bir tavsiye alabilecekleri gibi vekalet vererek işlemleri kendilerinin yerine avukatın yapmasını da sağlayabilirler.

Maltepe ve çevresi işçi davaları konusunda uzman olan avukatlara ulaşmanız konusunda da problem yaşamayacağınız bir yerdir.

İşçi Davalarında Neden Avukat Tutulmalıdır?

Aslında avukat tutmanın avantajlarını sadece işçi davalarına indirgemek yanlış olur. Avukatlar hukuki konularda aldıkları eğitim ve tecrübeleri sayesinde bütün davalara daha fazla hakim olurlar. Dolayısıyla atılması gereken adımları daha net ortaya koyarlar. Bağlarbaşı mahallesi işçi avukatı ile yan yana hareket edilen davalarda ise işçinin yararına olan çok fazla durum vardır. Bunların başında da işveren tarafının avukatları ile deyim yerindeyse baş etmeyi saplayacak bir profesyonelle çalışmak gelir.

İşveren tarafı davaya gelirken genellikle birkaç avukatın aynı anda karşınıza çıkması söz konusudur. Hele ki büyük bir firma ile karşı karşıya kaldıysanız bir avukat ordusu ile baş etmek zorunda kalırsınız. Bu davalarda haklı olan taraf olsanız da böyle bir durum moral bozukluğu yaşamanıza ve yıpratıcı bir süreçten geçmenize sebep olur. Ancak bir avukata vekalet vererek bu davaya girişirseniz siz farkında bile olmadan haklarınız savunulur.

İşçiler Hangi Konularda Dava Açabilir?

Bir işçinin çalıştığı işyerine dava açabilmesi için birçok hukuksuzluk örneği sayılabilir. En yaygın olanları ise şu şekildedir.

  • Haksız yere işten çıkarılma
  • Sigortasız çalıştırılma / eksik prim ödeme
  • Fazla mesai hakkının ödenmemesi / yıllık iznin kullandırılmaması
  • İş kazası sonrası tazminat
  • Kıdem / İhbar tazminatı ödenmemesi

Bağlarbaşı mahallesi boşanma avukatı ile yaptığınız konuşmalar sonrası başınıza gelen duruma göre nasıl bir dava sürecinin sizi beklediği konusunda bilgi sahibi olmanız mümkündür. Bu sayede vekaletinizi vererek normal hayatınıza dönebilirsiniz.

Ülkemizde özel sektörün kalbi İstanbul ve çevresinde attığı için işçi davaları ile ilgili her türlü örnekle karşı karşıya gelmeniz mümkündür.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/baglarbasi-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/baglarbasi-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/iddianame-nedir-iddianamenin-iadesi-sebepleri-nelerdir.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/baglarbasi-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/baglarbasi-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

2 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara