Kadıköy Kozyatağı Mahallesi İşçi Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Kadıköy Kozyatağı Mahallesi İşçi Avukatı

Günümüzde işçi haklarının korunması iş hukukunda oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. İşçilerin sahip oldukları hakların işverenleri tarafından teslim edilmemesi ya da suistimal edilmesi gibi durumlarda işçinin hakkını hukuki yollarla araması gerekmektedir. İşçi avukatları müvekkillerinin haklarından tam olarak yararlanmalarını sağlamayı amaçlamakta ve dava sürecini eksiksiz olarak yürütmeyi görev edinmektedirler.

İş Kazaları Davaları

Bir iş kazası yaşanmışsa ve bir işçi bu iş kazasından etkilenmişse o halde işçinin tazminat davası açma hakkı oluşacaktır. Maddi ve manevi olarak açılabilecek bu tazminat davalarının niteliği işçinin yaşadığı travmaya göre belirlenmektedir.

Yaşanan kaza sonucu işçi fiziksel olarak zarar görmüş olabilir. Bu durumda işçinin maddi tazminat dava açma hakkı doğmuş olacaktır. İşçinin kaza sebebiyle yaşadığı maddi zararın karşılanması sebebiyle açılan bu davaların sonuca ulaşmasında uzman bir işçi avukatının rolü büyüktür.

Yaşanan kaza işçi ve işçinin yakınlarına manevi zarar vermiş de olabilir. Kaza sebebiyle işçinin yaşadığı travma ya da psikolojik yansımaları sıklıkla görülmektedir. Bu durumda işçinin işçi avukatı vasıtasıyla manevi tazminat davası açma hakkı bulunmaktadır. İşçinin uğradığı manevi ve psikolojik zararın karşılanması için açılan bu dava için gerekli delillerin toplanmasında işçi avukatı aktif rol oynamalıdır.

Kadıköy Kozyatağı Mahallesi işçi avukatı olarak faaliyet göstermekte olan Mehmet Ali Helvacı, alanında uzman ve tecrübeli bir işçi avukatıdır. Kozyatağı Mahallesi iş kazaları davaları için kendisi, rahatlıkla başvurulabilecek işçi avukatlarından biridir.

İlginizi Çekebilir;

Kadıköy Kozyatağı Mahallesi Avukat

Kadıköy Kozyatağı Mahallesi Boşanma Avukatı

Beykoz Anadolufeneri Mahallesi Avukat

Kadıköy Avukat

Ataşehir İnönü Mahallesi Boşanma Avukatı

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara