Kadıköy Zühtüpaşa Mahallesi İşçi Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Kadıköy Zühtüpaşa Mahallesi İşçi Avukatı

İşverenlerin işçilerine karşı işe alımdan başlayıp işten çıkarmaya ve bazı durumlarda daha sonrasına kadar sorumlulukları bulunmaktadır. Bu sorumluluklar ve işçilerin sahip oldukları haklar kanunen belirlenmiştir ve güvence altına alınmıştır.

İşverenlerin bu sorumluluklarını yerine getirmemeleri ya da işçilerin haklarını ihlal etmeleri durumunda işçilerin işverenlerine karşı davacı olma hakları bulunmaktadır. İşçilerin haklarını talep edebilmeleri için doğru sebeplerle dava açtıklarından emin olmaları gerekmektedir.

İyi Bir İşçi Avukatının İş Davalarındaki Etkisi

İşverenin haklarını ihlal ettiğini düşünen bir işçinin muhakkak öncelikle bir işçi avukatıyla görüşmesi önerilir. İşçinin bulunduğu durumu ayrıntılı bir şekilde iş avukatına açıklaması ortada bir hak ihlalinin bulunup bulunmadığına dair kesin bir fikre ulaşılmasın sağlayacaktır.

Ardından dava açılmaya karar verilmesi halinde, işçinin iş avukatı tarafından temsil edilmesi ve davaya hazırlanması davada elini güçlendirecektir. Bazı davalarda mahkeme davacının iddialarını ispatlamasını talep edebilmektedir. Bu gibi durumların önceden tespit edilip ihtiyaç duyulan delillerin toplanması, iyi bir işçi avukatının gerçekleştireceği hazırlıklardan olmalıdır.

Kadıköy, Zühtüpaşa Mahallesi ve çevresinde pek çok işçi avukatı bulunmaktadır. Ancak yukarda da bahsedildiği gibi, iyi bir işçi avukatının müvekkilinin haklarını gözetmesi, titzlikle ve dikkatle hareket etmesi elzemdir. Zühtüpaşa Mahallesi işçi avukatı olarak faaliyet göstermekte olan Mehmet Ali Helvacı, uzun yıllardır bu alanda çalışmakta olan, uzmanlığını ve güvenilirliğini bu alanda kanıtlamış bir işçi avukatıdır.

İlginizi Çekebilir;

Kadıköy Zühtüpaşa Mahallesi Avukat

Kadıköy Zühtüpaşa Mahallesi Boşanma Avukatı

Kadıköy Sahrayıcedit Mahallesi İşçi Avukatı

Ne Tür Boşanma Sizin İçin Doğru?

Trafik Davalarındaki Tazminat Davaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara