Kartel Faizi 12 Banka Üç Katına Kadar Tazminat Dilekçe Örneği

 Mahkemeye başvururken dilekçenize hangi bankadan ne kadar miktarda hangi tarihte kredi çektiğinizi mutlaka ki açıklamanız gerekmektedir. Söz konusu dava bizce belirsiz alacak davası olarak açılabilecektir. Bu nedenle açıklama kısmına davanızın belirsiz alacak davası olduğunu mutlaka belirtmeniz gerekmektedir. Davanızı ikametgahınızın bulunduğu Tüketici Mahkemenizde açmanız gerekmektedir. Eğer bulunduğunuz bölgenin Tüketici Mahkemesi olmaması halinde Asliye Hukuk Mahkemesinde dava açmanız gerekmektedir. Ancak tabiyi ki söz konusu davayı avukatınızdan yardım alarak açmanız en doğrusu olacaktır.

Maltepe Tüketici Avukatı olarak hukuk büromuz Türkiye çapında 12 bankadan kredi çeken kartel faizi mağduru tüketicilere  yardım edebilmek İçin hizmet vermektedir. Hukuk Büromuza 0 532 051 26 08 Nolu Numaramızdan Ulaşabilirsiniz.

Tazminat dava dilekçesi nasıl yazılır?
Tazminat davası dilekçesini, avukatınızla birlikte yazabilirsiniz. Avukat tazminat davasının nasıl yazacağınızla ile ilgili bilgi birikimine sahip olduğu için size yardımcı olur.
Tazminat dava dilekçesi nereye verilir?
Tazminat davası dilekçesi, görevli olan mahkemeye verilir. Mahkeme dilekçeyi onayladıktan sonra davanın açılması mümkün.
Iş mahkemesine dilekçe nasıl yazılır?
İş mahkemesine dilekçe yazılması için belirli kurallar bulunur. Bu kurallar hukuki boyuta uygun nitelikleri taşımalıdır. Tercihan avukatınızla irtibata geçtiğiniz takdirde iş mahkemesine nasıl yazılacağı ile ilgili bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Burada dilekçe onaylanmadığı takdirde iş mahkemesi ile ilgili davaların açılması da mümkün olmaz.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kartel-faizi-12-bankaya-karsi-3-kati-tazminat-davasi.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/12-banka-3-kati-tazminat-kartel-faizi-emsal-karar.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/anlasmali-bosanma-protokolu-soyadi.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/cekismeli-bosanma-davasi-dilekcesi-ornegi.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/kaynarca-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

“Kartel Faizi 12 Banka Üç Katına Kadar Tazminat Dilekçe Örneği” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

Hemen Ara