0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sapan Bağları Mahallesi İş Kazası Avukatı

Herhangi bir yerde çalışanların can güvenliği işverenin sorumluluğu altındadır. Dolayısıyla işveren tüm iş sağlığı güvenliği sistemlerini kullanmalıdır. Tabii ki de burada Devleti’nde yaptırımları söz konusudur, ama sonuç olarak işverenlerin sorumsuzluğun kaynaklanan iş kazaları meydana gelebilir. Bu iş kazaları sonucunda ise Sapanbağları Mahallesi iş kazası avukatı dava açmanız adına sizlere yardımcı oluyor. Genel olarak bu davalarda yüksek kazançlar elde edilebiliyor. Eğer ki iş kazası geçiren bir işçi iseniz o zaman hakkınızı sonuna kadar arayabilirsiniz. Fakat burada davaların 10 yıllık zaman aşımı süresi olduğunu unutmamalısınız. Pendik bünyesinde çalışan iş hukuku konusunda uzman olan pek çok avukat olduğunu da bilmelisiniz.

İş Kazaları ve Davaları

İş kazası geçiren bir işçinin açabileceği 2 adet dava vardır. Bunlardan bir tanesi maddi tazminat davalarıdır. Bir diğeri ise manevi tazminat davası olarak karşınıza çıkacaktır. Eğer ki geçirmiş olduğunuz kazada bedensel bir hasar almışsınız ve bu hasar gelecekteki hayatınıza sizlere etkileyecek ise yüksek miktarda maddi tazminat davası açmanız söz konusudur. Buradan yüksek miktarda kazanç elde edebilirsiniz. Bunun yanında kaza sonucunda psikolojik olarak kendinizi kötü hissediyor olabilirsiniz. Psikolojimizin bozulduğunu tespit eden mahkemeler sizlere maddi değil manevi tazminat davası açma hakkı da sunacaktır. Bu sayede ekstra kazanç elde etmenin söz konusu olabilir. Sapanbağları Mahallesi iş kazası avukatı bu konuda davaların yönetiminde sizlere her şekilde yardımcı olacaktır.

İş Kazaları Artıyor

İş kazalarının artması artmasındaki en önemli nedenlerden biri denetimi zayıf olmasıdır. Tabii ki burada işverenin sorumsuzluğundan kaynaklanan bir durumda oluşabilir. Sonuç olarak işçilerin can güvenliği önemlidir. Çalışanların can güvenliğinin sağlanması iş sağlığı ve güvenliği yasalarınca zorunlu kılınmıştır. İlk olarak bu tarz önlemlerin alınmamasından kaynaklanan iş kazalarında Sapanbağları Mahallesi iş kazası avukatı sizlere yardımcı olacaktır. Özellikle tazminat davalarında başarı sağlamak istiyorsanız bu konuda uzman olan avukatlardan yardım almanız çok önemlidir. Dolayısıyla İstanbul bünyesinde çalışan tüm iş hukuku avukatları üzerinde kapsamlı bir araştırma yapılmalıdır.

Call Now Button