Yenişehir Mahallesi Ölümlü Trafik Kazası Avukatı

Yenişehir Mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı hizmetlerimizde ölen yakınlarınızdan doğan hakanlarınızı almanız konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Pendik ilçesinde verdiğimiz hukuk hizmetlerimizin içinde yer alan ölümcül trafik kazaları sonrasında yaşanılan mağduriyetlerin giderilmesi ve daha fazla mağdur duruma düşülmemesi adına müvekkillerimize ne yapılması gerektiği konularında detaylı bilgilendirme yapmakta, kanun önünde sahip oldukları haklarla ilgili bilgilendirme yaparak yanlış adımlar atmalarının önüne geçmekteyiz.

Adalet önünde haklarınız koruma altına almak adına her türlü durum karşısında ilk olarak yapmanız gereken avukat desteğine başvurmaktır. Trafik kazaları sonrasında da yaralanma ya da ölüm olaylarının yaşanılmasıyla belirli haklar gündeme gelmektedir. Bu hakların kazanılması ve zaman aşımı gibi sorunlarla uğraşılmaması asına ilk olarak yapmanız gereken olay gerçekleştikten ve kendinizi hazır hissettiğiniz ilk anda bizlere başvurmaktır.

Yenişehir Mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı olarak olay sonrasında ölen kişinin yakınları olarak sizlerin doğan haklarınızın savunulması göreviniz üstelenmekteyiz. Bu alanda 10 yıllık deneyimlerimizle hareket etmekte büyük bir tiritlikle çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bu sayede davaların netçileri istediğimiz gibi sonuçlanmakta ve başarılarımız her geçen gün artmaktadır.

Ölümcül Trafik Kazalarında Doğan Haklar

Ölen kişinin yakınları olarak sizlere bir takım dava açma hakları doğmaktadır. Kazanın olma şekli, ölen kişinin suçluluk oranı gibi durumlar alınacak tazminatları etkilese bile ölen yakınlarınızın şoför olması, iş seyahatindeyken kaza yapması, yaşı, gelir durumu, yolcu olması gibi durumlarda dava seyrini ve neticesini değiştirmektedir.

Yenişehir Mahallesi ölümlü trafik kazası avukatı hizmetlerimiz her durumda geçerli olup ölüm olayının gerçekleşmesiyle birlikte ilk olarak ölüm öncesinde hastane durumunun olması durumunda hastane masraflarından, direk ölümün olması halinde cenaze masraflarına kadar talep edilebilecek maddi tazminat davaları gündeme gelmektedir. Maddi tazminat davaları bu tarz durumlarda en fazla açılan davalardır. Bunun dışında bir de manevi ve destekten yoksun kalma tazminat davaları açılmaktadır.

Davaların Takip Edilme Süreçleri

İstanbul il sınırları içinde meydana gelen her türlü trafik kazasının takibi Asli Hukuk Mahkemelerince takip edilmektedir. Sigorta şirketlerine tazminat davası açılmak istendiğinde ise Asli Ticaret Mahkemesine başvurmak gerekir.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/atasehir-yenisehir-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yenisehir-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yenisehir-mahallesi-avukat.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/orta-mahallesi-olumlu-trafik-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/yenisehir-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

Hemen Ara