0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Petroliş Mahallesi Avukat

Kartal ilçesindeki Helvacı avukatlık bürosu boşanma davalarına haciz ve icra davalarına ölümlü trafik kazası davalarına kira hukuku davalarına ceza hukuku davalarına tüketici hakları davalarına ticaret hukuku davalarına iş hukuku davalarına miras davalarına bakıyor. Bu büronun kurucusu olan Av. Mehmet Ali Helvacı da bu alanda uzman avukatlardan birisidir.

Çok geniş bir avukatlık portföyünde hizmet veren Av. Mehmet Ali Helvacı Petroliş Mahallesi Avukat arayışlarına da son vermiştir. Bölgedeki tüm herkes olası bir hukuki süreçte gerek bilgi almak için gerekse de uzman birisinden yardım almak adına Av. Mehmet Ali Helvacı dan yardım istiyor. Uzun yıllardır bu tip davalara bakan Helvacı hukuk bürosu da başarılı sonuçları ile herkesin dikkatini çekiyor. Müvekkillerinin istekleri doğrultusunda büyük oranda davaları sonuçlandırmayı başarmışlardır.

Ceza Hukuku

Helvacı hukuk bürosunun bir alanı da ceza hukukudur. Toplumda insanların uyması gereken kesin kurallar vardır. Eğer bu kurallara uyulmazsa devreye ceza hukuku girer. Gasp tecavüz adam öldürme adam yaralama ve benzeri tüm olaylar ceza hukukuyla alakalıdır. Petroliş Mahallesi Avukat kapsamında çalışan Av. Mehmet Ali Helvacı da ceza hukuku kapsamında açılan davaları kabul ediyor. Müvekkilinin memnuniyetini sağlamak amacıyla davada gerekli hizmetleri ona verir. Mahkeme karşısında kanıtlarla müvekkilini savunur ve her aşamada da müvekkilini bilgilendirir.

Ceza hukuku kanununa göre yapılması gereken tüm hamleler Av. Mehmet Ali Helvacı tarafından yapılıyor. Bu bağlamda gerekli bilgileri de Helvacı avukatlık bürosundan temin edebilirsiniz.

İş Hukuku

İşçiler ve işverenler arasında yapılan sözleşmelerden dolayı birbirleri arasında yerine getirmeleri gereken zorunluluklar vardır. Bu zorunlu durumlar yerine getirilmediği takdirde işçi hukuku devreye girer. Petroliş Mahallesi Avukat kapsamında çalışan Av. Mehmet Ali Helvacı da işçilerin haklarını alabilmeleri ve sözleşmenin hala geçerliliğini sürdürmesi için avukatlık hizmetleri verir.

İstanbul ilinde bulunan uzman iş hukuku avukatlarından birisi olan Av. Mehmet Ali Helvacı işçi müvekkilinin alması gereken maaşını mesaileri karşılığına denk gelen ekstra parayı ve tazminat parası gibi durumlar için maddi tazminat davalarını iş verene karşı açabilir.

Call Now Button