Altayçeşme Mahallesi Avukat

Altayçeşme Mahallesi avukat ihtiyaçlarında ve İstanbul’un tüm bölgelerinde faaliyet gösteren Helvacı Hukuk Bürosu, İstanbul’un en iyi avukatlık ofisi olarak hizmet sunuyor. Firma 2006 yılından bu yana İstanbul’un en iyi hukuk bürolarından biri olarak hizmet sunmaya devam ediyor. Şirketin kurucusu ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Avukat Mehmet Ali Helvacı’dır. Aile şirketi olarak kurulan avukatlık bürosunda, Maltepe, Kartal ve tüm İstanbul’a hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmetleri sunuluyor.

Helvacı Hukuk Bürosu farkıyla, sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin her bölgesinden başvuruda bulunan ve yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları için hukuk danışmanlığı hizmeti sunuluyor. Şehir dışı ve yurt dışından yapılan başvuru taleplerinde, web site üzerinde bulunan vekalet bilgileri dahilinde hizmet alınabilir. Mehmet Ali Helvacı firma kurucusu ismiyle, noter aracılığıyla beyanda bulunan tüm danışanlara hukuk alanında hizmet sunuyor.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Profesyonel iş ekibi ve takım arkadaşlarıyla İstanbul Maltepe’de hizmet sunan Helvacı hukuk ofisiyle, Altayçeşme Mahallesi avukat ihtiyaçlarında ve tüm hukuk prosedürlerin de profesyonel hizmet sağlanıyor. Helvacı Hukuk bürosu farkıyla sunulan hizmetler arasında;

  • Boşanma davaları (anlaşmalı- çekişmeli veya yurtdışı)
  • Gayrimenkul davaları
  • İş hukuku ve iş kazası davaları
  • Kamu davaları
  • Kamu hukuku ve kamulaştırma davaları
  • Miras ve miras hukuku davaları
  • Ölümlü trafik kazası davaları
  • Ticari hukuk davaları
  • Tüketici Hakları davaları konusunda hem hukuk danışmanlığı hem de avukatlık icraatları sunuluyor.

Helvacı hukuk Ofisi Vekalet İşlemleri

İstanbul dışından müracaat eden ve yurtdışında yaşayan kişiler için vekalet kolaylığı sunan Helvacı Hukuk Bürosu, web sayfasında sunduğu bilgiler dahilinde vekalet ile hukuk danışmanlığı hizmetlerini sunuyor. Noter kanalıyla yapılan vekalet başvurularında Avukat Mehmet Ali Helvacı adına vekalet vererek danışmanlık ve avukatlık işlemlerinizi başarı ile gerçekleştirebilirsiniz. Altayçeşme Mahallesi avukat hizmetleri dahilinde, yurtiçinden TC kimlik numarası ile yurtdışında yaşayanlar da konsolosluk aracılığıyla pasaportları dahilinde vekalet hizmetinden faydalanabilirler. Noter aracılığıyla sunulan vekalet işlemlerinde; davadan veya temyizden feragat, davadan vazgeçme, kabul, tebliğ, isim ve soy isim değiştirme, yaş değiştirme işlemleri, adli sicil kaydı isteme, ahzükabz, mal beyanı işlemleri gibi birçok konuda hizmet sunuluyor.

İlginizi Çekebilir;

https://mehmetalihelvaci.av.tr/altaycesme-mahallesi-bosanma-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/altaycesme-mahallesi-is-kazasi-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/altaycesme-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/idealtepe-mahallesi-kira-hukuku-avukati.html

https://mehmetalihelvaci.av.tr/altaycesme-mahallesi-isci-avukati.html

“Altayçeşme Mahallesi Avukat” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Hemen Ara