Beykoz İshaklı Mahallesi Boşanma Avukatı

MAİL DESTEĞİ İÇİN:

ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ:

BİLGİ: 1982 Yılında Hatay’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Helvacı Hukuk Bürosunu kurdu ve İstanbul Kartal bölgesinde faaliyete başladı. İstanbul boşanma avukatı olarak yüzlerce davaya bakmıştır..

Beykoz İshaklı Mahallesi Boşanma Avukatı

Boşanma, evliliğin sonlandırılması için gerekli yasal süreç olarak kısaca tanımlanabilir. Boşanmalar Beykozİshaklı Mahallesi gibi Türkiye’nin ve Dünya’nın pek çok mahallesinde artış göstermektedir. Bu sebeple İshaklı Mahallesi boşanma avukatı olanlara dava taleplerini karşılamak için çok iş düşmektedir.

Tek Celsede Boşanmak

Boşanma davalarında sıkça karşımıza çıkan konu tek celsede boşanmanın mümkün olup olmadığıdır. Özet bilgi olarak söylemek gerekirse tek celsede boşanmak ancak her iki tarafında anlaşması ile mümkündür. Anlaşma söz konusu değilse bu ortada bir çekişme olduğunu gösterir ve bu çekişmeler dolayısı ile taraflar birbirlerine dilekçe ile cevap vereceklerdir. Cevap verirken tanık ve delillerin de listesi sunulacak, gerekli birimlere yazılar yazılacak, bu tanıklar getirilip dinlenecek, listesi yapılan deliller incelenecek anlamına gelir. Tüm bu işlemler için de elbette belli bir zaman gerekecektir. Bu nedenle bu işlemlerin tümü tek celsede yapılamaz. Her celse için ortalama olarak 2 ya da 3 ay kadar süre gerekli olacaktır.

Tek celsede boşanabilmek için sık sorulan sorulardan bir tanesi de aldatma söz konusu olduğunda tek celsede boşanmanın mümkün olup olmadığıdır. Maalesef delillerin kesin olması söz konusu olduğu durumlarda bile 1 hafta gibi bir sürede boşanmak mümkün değildir. Bu kadar kısa sürede boşanmak isteyenlere tavsiyemiz Mehmet Ali Helvacı gibi boşanma konusunda uzman olan avukatlarla sürecin yönetilmesidir.

İlginizi Çekebilir;


Beykoz İshaklı Mahallesi İşçi Avukatı

Beykoz İshaklı Mahallesi Avukat

Ataşehir Boşanma Avukatı

Boşanma Esnasında Karşı Dava Açmak

Çekişmeli Boşanmalarda Nafaka Almak

 

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Hemen Ara