0 533 351 98 54
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ataşehir Fetih Mahallesi İşçi Avukatı

Fetih Mahallesi verileri incelendiği zaman, iş hukuku konularının alanı olan mobbing, maaş konusunda alacak verecek konuları, tatil izinleri, kıdem tazminatı, fazla mesai ve benzeri gibi konularda, bu bölgede artış gözlenmiştir. Bu artışın bir sonucu olarak Ataşehir Fetih Mahallesi işçi avukatı mesleğini icra edenler yoğun bir şekilde çalışmalarına devam etmektedirler.

İş Hukuku Avukatı Görevleri Nelerdir?

4857 sayılı İş Kanunu uyarınca işçi ve işveren arasında iş sözleşmesinden kaynaklanmış olan sorunların tümünün çözümü için bir iş hukuku avukatına başvuruda bulunabilirsiniz. İş hukuku avukatının görevleri temel olarak çalıştığı işçinin haklarını mahkemede korumak ve işçiyi sahip olduğu haklar konusunda detaylı olarak bilgilendirmektir. Bu sayede kişiler çalışırken sahip oldukları haklardan mahrum kalmamış ve mağdur edilmemiş olurlar. Bu haklardan faydalanmak için dikkat edilmesi gereken temel nokta hangi avukat ile çalışıldığıdır.

İş Hukuku Avukatı Seçmenin Önemi Nedir?

Başvuruda bulunduğunuz  avukatın mesleki tecrübesinin yeterli olması, çalıştığı konunun detaylarına hakim olması, referanslarının iyi olması birer göstergedir. Çalıştığınız avukatın iyi olması, mahkemede haklarınızı savunurken kara geçmeniz açısından ve bu haklarınızdan mahrum kalmamanız için son derece önemlidir. Yanlış avukatların mahkemelerde davanın düşmesine kadar varan sonuçlara sebep olabileceği unutulmamalıdır. Bu sebeple bizim önerimiz işinde uzman, son derece bilgili, çevresi tarafından örnek bir avukat olarak gösterilen sayın avukat Mehmet Ali Helvacı’dır.

Call Now Button